Odborné učiliště a Praktická škola, Hlučín Úvod | Mapa | Napište nám | Kontakty
                  příspěvková organizace

Čs. armády 336/4a, 748 01 Hlučín, telefon: 595 150 011
   

 
  Hasit
Odborné učiliště a Praktická škola Hlučín je příspěvkovou organizaci zřizovanou Moravskoslezským krajem

www.ouhlucin.cz  

Nabídka služeb

Nabídka oboru Pečovatelské práce

V rámci odborného výcviku nabízíme praní, žehlení, mandlování a drobné opravy ložního prádla, ubrusů, sportovních dresů, apod. Služby nabízíme firmám, organizacím i domácnostem. Práce provádí žáci pod dohledem učitele OV, který zodpovídá za kvalitu provedené práce. Ceny jsou smluvní, odvíjejí se podle druhu práce a množství prádla.

Nabídka oboru Malířské a natěračské práce

V rámci odborného výcviku nabízíme provádění malířských a natěračských prací - malby schodišť, společných prostor bytových domů, škol, apod. Práce provádí žáci pod dohledem učitele OV, který zodpovídá za kvalitu provedené práce. Práce jsou srovnatelné s pracemi prováděnými malířskými firmami. V případě zájmu vám připravíme cenovou nabídku.

Nabídka oboru Zednické práce

V rámci odborného výcviku nabízíme provedení jednoduchých zednických prací (zdění, omítky, zateplování fasád, sádrokartonářské práce...). Práce provádí žáci pod dohledem učitele OV, který zodpovídá za kvalitu provedené práce. Ceny práce jsou smluvní, odvíjejí se podle druhu a množství vykonané práce.

Kontakt

Karel Balarin, Email: karel.balarin@ouhlucin.cz nebo na tel.: 732 789 601


Nabídka oboru Kuchařské, Pekařské a Cukrářské práce

V rámci odborného výcviku Vám také nabízíme možnost zakoupit výrobky žáků OBORU CUKRÁŘSKÉ PRÁCE a to vždy v sudém týdnu. Cena minizákusku je stanovena na 10,- až 12,- Kč, cena ostatních výrobků podle druhu a velikosti. Vzorník je k dispozici u vedoucí školní jídelny. Odběr zboží bude možný po celý školní rok, objednávka musí proběhnout alespoň dva dny předem. Bude tak zajištěna čerstvost žákovských výrobků.

Kontakt

Osobně u vedoucí ŠJ p. Kalvarové nebo na t.č. 595 150 023 – školní telefon.
Případně na čísle:
734 355 661 - p. Kovalíková učitelka OV,
734 355 662  - p. Hurná učitelka OV

 
Odborné učiliště a Praktická škola, Hlučín - příspěvková organizace | tel.: 595 150 011 | fax.: 595 150 021 | info@ouhlucin.cz Úvodní stránka | Nahoru

  B7 design & Infocity Hosting Ochrana osobních údajů